Oficjalne otwarcie pracowni

Oficjalne otwarcie pracowni 01.10.2022

Po 7 latach znów otworzyliśmy naszą pracownię. Bajkowe Wzgórze to miejsce pełne kreatywności. To właśnie w tej pracowni powstają nasze dzieła malarskie, rysunkowe oraz rękodzieło. 

goście pracowni bajkowe wzgórze

Nasza pracownia znajduje się w Nowogrodzie Bobrzańskim przy ul. Kościuszki 35. To dawna siedziba Rodzinnego Teatru Lalek PINOKIO. Powstawały tu scenografie, lalki teatralne, kostiumy oraz rekwizyty. W galerii pokazywane były pierwsze spektakle lalkowe, a na Bajkowym Wzgórzu (ogród) pierwsze spektakle plenerowe. 

Teatr PINOKIO działał około 15 lat. Podróżował po całej Polsce i za granice, by pokazywać swoje spektakle i wprowadzać trochę magii i uśmiechu. 

Od września 2021 pracownia została reaktywowana. Dziś mieści się tu siedziba firmy Dominika Diaków DESIGN. To także miejsce wielu spotkań autorskich, koncertów kameralnych. Odbywają się tu również warsztaty dla dzieci i dorosłych.

 

W naszej pracowni same atrakcje

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie do naszej pracowni pomimo deszczowej pogody. W tym dniu odbył się mini koncert oraz mini warsztaty dla dzieci. Odwiedziła nas także Justyna Pacan, która wymalowała w piękne jednorożce i nie tylko na twarzach Waszych dzieci. Wyczarowała również przepiękne zwierzęta z balonów.

W tym dniu mieliśmy również okazję zaprosić was na naszą pierwszą wystawę prac, które powstają i są na sprzedaży w naszej pracowni. 

W planach mamy aby organizować co roku taką imprezę, by móc podsumować każdy rok działalności naszej pracowni. Dziś zapraszamy was do skorzystania z naszej oferty.

prace z naszej pracowni

Przedpremierowo pokazujemy Wam kilka prac, które już niedługo będzie można kupić w naszym sklepie internetowy. Jeśli chcesz zobaczyć na żywo, dotknąć i sprawdzić nasze prace przez zakupem, jak najbardziej zapraszamy Cię do naszej pracowni. 

Aby ułatwić nam pracę, będziemy wdzięczni jeśli umówisz się z nami wcześniej. Skontaktuj się z nami poprzez zakładkę KONTAKT.

W naszej pracowni można kupić: ceramikę raku (wazony, patery, miski, kubki), grafiki, fotografie, plakaty, obrazy olejne, obrazy malowane akwarelami.

Shopping Cart